اسلام ناب

undefined

پیش از خرید كالای مورد نظر، همیشه سعی می‌کنیم شناسنامه كالا را كنترل كنیم و با این كار از اصل یا بدلی بودن جنس مورد نظر مطمئن شویم.

هنگام خرید به تمام خصوصیات کالا به سایز و اندازه كالا دقت می‌كنیم تا بعداً دچار مشكل نشویم و اگر می‌خواهیم کالایی با مارك اصل بخریم، معمولاً از فروشگاه‎ها معتبر خرید می‌كنیم، این حساسیت مربوط به خرید کالاهای مصرفی ما است و البته طبیعی و معقول می‌باشد.

سؤالی که در اینجا پیش می‌آید این است که آیا ما همین حسّاسیت را در قبال کسب معنویات و عرفانها داریم؟ آیا واقعاً قبل از ورود به یک فرقه نوظهور از اصل یا تقلبی بودن و بدلی بودن آن مطمئن می‌شویم؟ آیا شناسنامه آن فرقه نوظهور را دقیقا مورد بررسی قرار می‌دهیم؟

وضع بازار کالا به گونه‌ای است که کالاهای تقلبی بازار را پر کرده است و سازنده این کالاهای تقلبی با دقتی که به خرج می‌دهند، باعث شده است که کالاهای آنها با اصل مو نزند و همچنین بسیاری از فرقه‎هایی که الآن به عنوان مسیر کسب معنویت وارد عرصه شده‌اند و با شعارهای جذاب طرفدارانی را دور خود جمع کرده‌اند و با تبلیغات‎های میلیاردی که در مسیر موفقیت خود خرج  می‎کنند، دقیقاً همین اسلوب را دارا هستند و واقعا شگفت انگیز و حیرت‌انگیز است. این فرقه‌ها که عمرشان بعضاً از ۱۰ سال فراتر نمی‌رود و نهایت عمری که این فرقه‌ها دارند ۲۰۰ سال می‌باشد که با اهداف مشخصی طراحی و برنامه ریزی شده و از سوی ابرقدرتها حمایت می‌شوند.

دوستان عزیز! سعی کنیم چنانچه در تهیه یک کالا از متخصصین امر پرس و جو می‌کنیم؛ در انتخاب یک فرقه هم نهایت دقت را داشته باشیم و بدون تفکر و مشورت و بدون تحقیق خود را وارد منجلاب نکنیم.

 

طبقه بندی: دین شناسی، 
داغ کن: داغ کن - کلوب دات کام
به اشتراک گذاری:

نوشته شده در تاریخ : دوشنبه دهم فروردینماه سال 1394 توسط : احمد صادقی